+90 (312) 232 53 14 | info@metropolkurslari.com

Şubelerimiz

Türkiye Şubeleri

Ankara Merkez Şubesi

Adres: Mebusevleri Mah. İller Cad. No: 4 Çankaya-Ankara/Türkiye
Tel: +90 312 231 44 99
E-Posta: info@metropolkurslari.com

İstanbul- Bakırköy Şubesi

Adres: Ataköy 8.-9. Kısım Atriyum Alışveriş Merkezi No: 148 Kat: 2 Ataköy Bakırköy – İstanbul
Tel: +90 212 559 05 59
E- Posta: bakirkoy@metropolkurslari.com

İstanbul - Bakırköy Şubesi Beylikdüzü Temsilciliği

Adres: Mevlana Mah. Evliya Çelebi Cad. No: 4/4 Esenler Beylikdüzü – İstanbul
Tel: +90 212 852 67 64
E-Posta: beylikduzu@metropolkurslari.com

İstanbul - Kadıköy Şubesi

Adres: Caferağa Mah. Neşet Ömer Sok. Kadıköy İş Merkezi No: 1/191 Kadıköy – İstanbul
Tel: +90 216 362 77 47
E-Posta: kadikoy@metropolkurslari.com

İzmir Şubesi

Adres: Şevket Özçelik Sok. No: 57/B Kat: 2 Efes İş Hanı (Karaca Sineması Yanı, Sevgi Yolu Üzeri)
Alsancak Konak – İzmir
Tel: +90 232 484 44 50
E-posta: izmir@metropolkurslari.com

Antalya - Lara Şubesi

Adres: Fener Mah. 1970/1. Sok. Deniz Apt. No: 24 Lara Muratpaşa – Antalya
Tel: +90 242 323 15 51
E-Posta: lara@metropolkurslari.com

Antalya - Lara Şubesi Antalya - 100. Yıl Temsilciliği

Adres: 100.Yıl Caddesi 147.Sokak Mustafa Gür İş Merkezi No:20 Altındağ Mahallesi Muratpaşa/Antalya
Tel: +90 242 247 87 13
E-Posta: yuzuncuyil@metropolkurslari.com

Bursa Şubesi

Adres: Barış Mahallesi İzmir Yolu Caddesi Aktaş Plaza No:178/7-8 Nilüfer- Bursa
Tel: +90 224 224 30 90
E-Posta: bursa@metropolkurslari.com

Mersin - Merkez Şubesi

Adres: Güvenevler Mahallesi, 1939. Sk. No:18, 33140 Yenişehir/Mersin
Tel: +90 324 326 88 27
E-Posta: mersinmerkez@metropolkurslari.com

Mersin - Mezitli Şubesi

Adres: Menderes Mah. 35435 Sok. Sargül 3 Apt. No: 2 Mezitli – Mersin
Tel: +90 534 257 21 77
E-Posta: mezitli@metropolkurslari.com

Gaziantep Şubesi

Adres: İncili Pınar Mah. 36013. Sok. Tahtacı İş Merkezi No:1/1 Şehitkamil – Gaziantep
Tel: +90 342 215 26 15
E-Posta: gaziantep@metropolkurslari.com

Samsun Şubesi

Çok Yakında…
Tel: Çok Yakında…
E-Posta: samsun@metropolkurslari.com

Kayseri Şubesi

Adres: Gevhernesibe Mah. Tuğcu Sok. No: 18 Kocasinan – Kayseri
Tel: +90 352 223 38 37
E-Posta: kayseri@metropolkurslari.com

İran Şubeleri

Tahran Saadat Abad Şubesi

Adres: Darya Boulevard, Unit 10, No:54, Opposite the Sarafha Street,  Saadat Abad, Tehran – Iran
Tel-1: +98 21 885 621 77
Tel-2: +98 933 207 82 61
E-Posta: saadatabad@metropolkurslari.com

Tahran Saadat Abad Şubesi Kerec Temsilciği

Adres: Kaj Street, Arian Apartment, No: 2, opposite of Meli Bank, Azimieh, Karaj – Iran
Tel: +98 910 980 90 27
E-Posta: karaj@metropolkurslari.com

Tahran Saadat Abad Şubesi Kazvin Temsilciği

Adres: Felestin Crossroad, Dehkhoda Boulevard, at the corner of Niki street, No: 3, Unit 4  Ghazvin – Iran
Tel-1: +98 283 337 03 92
Tel-2: +98 930 424 49 65
E-Posta: qazvin@metropolkurslari.com

Tahran Vanak Şubesi

Adres: Goftegoo Higher Education Institute, Between Jahan Kudak & North Gandi Street, No: 69, Ground Floor, Haghani Highway, Tehran – Iran
Tel: +98 218 866 40 68
E-Posta: vanak@metropolkurslari.com

Tahran Vanak Şubesi Zencan Temsilciği

Adres: Elmi Karbordi Hamyari Shahrdariha University, Shohada Street, Second Floor, Zanjan – Iran
Tel 1:+98 990 404 01 17  Tel 2:+98 990 404 01 16
E-Posta: zanjan@metropolkurslari.com

Gorgan Temsilciliği

Adres: Mirdamad High School, Hirkan street, 6. Hirkan, Gorgan – Iran
Tel 1: +98 173 247 13 24
Tel 2: +98 911 529 71 92
E-Posta: gorgan@metropolkurslari.com

Tahran Vanak Şubesi Meraga Temsilciği

Adres: Atiyeh Andishan Academy, 2. Floor of Kousar Bank, Koureh Khaneh Square, Maragheh – Iran
Tel: +98 413 723 08 22
E-Posta: maragheh@metropolkurslari.com

Tahran Vozara Şubesi

Adres: Farhang Matin Institute of Higher Education, No: 151, corner of the 31th Alley Khaled Eslamboli (Vozara) Steeet, Tehran – Iran
Tel: +98 151 665 31 11
E-Posta: vozara@metropolkurslari.com

Tebriz Şubesi

Adres: IMI Azar Building, North Shahryar Avenue, Safa Street, Valiasr, Tabriz – Iran
Tel: +98 41 333 336 00
E-Posta: tabriz@metropolkurslari.com

Tebriz Şubesi Erdebil Temsilciliği

Adres: Ardabil Industrial Manmagement Institute, Arfaa Street, Vesal Square- Karshenasan Township, Ardabil – Iran
Tel: +98 453 374 93 14
E-Posta: ardabil@metropolkurslari.com

Şiraz Şubesi

Adres: Shiraz Pasargad Higher Education Institute, Fars Province, Shahrak-e Valfajr, Western Fajr Boulevard, Shiraz – Iran
Tel: +98 713 832 19 78
E-Posta: shiraz@metropolkurslari.com

Urmiye Şubesi

Adres: Avatalk Language School, West Azerbaijan Province, No: 100, Urmia – Iran
Tel: 0914 440 3084
E-Posta: urmia@metropolkurslari.com

Urmiye Şubesi Hoy Temsilciliği

Adres: Taleghani Street, Hosseinlou Alley, Yaghut Building, Ground Floor, Khoy – Iran
Tel: +98 443 624 30 92
E-Posta: khoy@metropolkurslari.com

Reşt Şubesi

Adres: Danesh Pajouhan Deylaman Institute, Namju Boulevard, Fajr Street, Pars Apt., Rasht – Iran
Tel: +98 133 336 73 03
E-Posta: rasht@metropolkurslari.com

Azerbaycan Şubesi

Azerbaycan Bakü Şubesi

Adres: Rashid Behbudov St No: 146 Baku – Azerbaijan
Tel1: +99 412 541 76 71     Tel2: +99 455 577 31 54
E-Posta: baku@metropolkurslari.com

Almanya Şubesi

Almanya Köln Şubesi

Adres: Piusstraße 22C, 50823 Köln- Almanya
Tel: +49 221 25996373
E-Posta: koeln@metropolkurslari.com

Yunanistan Şubesi

Yunanistan Gümülcine Şubesi

Adres: Ioanninon 74, 69100 Komotini – Greece
Tel: +30 253 108 15 66
Gsm: +30 697 784 5430
E-Posta: gumulcine@metropolkurslari.com

Özbekistan Şubesi

Özbekistan Taşkent Şubesi

Adres:  Beruniy Street 2-B Almazar District, Tashkent
Tel: +99 899 601 66 62
E-Posta: tashkent@metropolkurslari.com

Kazakistan Şubesi

Kazakistan Almatı Şubesi

Adres: Makataeva – Kunaeva Street, No: 38, Floor: 3 , Office: 300, Almaty – Kazakhstan
Tel-1: +77 727 244 12 05
Tel-2: +77 778 894 45 71
E-Posta: almaty@metropolkurslari.com

Afganistan Şubesi

Afganistan Mezar-ı Şerif Şubesi

Adres: Mevlana Celaleddin Muhammad Balkhi Aveneu, 3rd Street, No: 307, Mazari Sharif – Afghanistan
Tel: +93 78 380 00 38
E-Posta: mazarisharif@metropolkurslari.com

WhatsApp chat